je rýchla a spoľahlivá metóda diagnostiky ochorení a následne ich liečba bez potreby použitia liekov. Je bezbolestná a preto je vhodná ako pre malé deti, tak pre dospelých. Je vhodná aj pre zdravých ľudí v rámci prevencie .

Je to diagnostika a liečba prevádzaná špeciálnym počítačom, ktorá pracuje na základe vibrácií . Iné vibrácie ma totiž zdravé tkanivo na rozdiel od chorého tkaniva. Podstatou liečby je aktivácia energetických dráh a bodov v tele, ktorých cieľom je obnovenie rovnováhy organizmu v oblasti energetickej, hormonálnej a nervovej.V tele sa naštartuje proces samoliečenia “obnoví sa vnútorný lekár” a telo sa upraví pomocou vlastných zdrojov.

Táto liečebná metóda patrí medzi alternatívne medicínske metodiky. V svojej praxi ju spájam s vyšetrením pulzu podľa Ajurvedskej medicíny , čím dostávam unikátny obraz daného organizmu.

Biorezonancia je efektívna pri diagnostike a liečbe táchto stavov:

 • Alergické ochorenia
 • Atopická dermatitída
 • Kožné vyrážky
 • Revmatické ochorenia
 • Zranenia- napr pri športe
 • Odstránenie vírusov a baktérií
 • Eliminacia závislosti na nikotine, alkohole, sladkostiach
 • Astma bronchiale
 • ochorenia vnútorných orgánov
 • Migrény a bolesti celého tela
 • Problémy se zubami a ďasnami
 • Imunitné poruchy
 • Hormonálne poruchy
 • Účinná detixikácia
 • ovplyvnenie nežiaducich účinkov očkovania a chemických liekov

Pozrite si videa s tematikou biorezonancie

Certifikácia ŠUKL

Bicom optima je lekársky prístroj zaradený medzi certifikované liečebno- diagnostické prístroje uznané Štátnym liečebným ústavom pre kontrolu liečiv/ ŠUKL na rozdiel od ostatných biorezonančných prístrojov

/http://www.sukl.sk/sk/databazy-a-servis/databazy/vyhladavanie-zdravotnickych-pomocok?page_id=1725&submited=1&zp_nazov=bicom&fir_nazov=&kat_kod=0&kod_zp=&fir_nazov2=

ÚČINNOSŤ BIOREZONANCIE DOKÁZANÁ SÚDNE

Súdne rozhodnutie týkajúce sa prístroja BIcom z Mníchova

 • Kedy nie je vhodné podstúpiť liečbu :

-pri diagnosticky nejasných stavoch s akútnymi bolesťami a infekciami,náhlych brušných príhodách,stavoch náhlej dýchavice a bolestiach na hrudi

-krvácavých stavoch

-stavoch celkového vyčerpania, chorobách s nevratným poškodením tkanív

-ťažkých otravách

-zhubných nádoroch, stavoch po ožarovaní a chemoterapii

-psychotických stavoch s motorickým nekľudom

-implantovanom kardiostimulátore

-tehotenstve

Inštrukcie ku vyšetreniu:

– nie je potrebné prísť nalačno

-po terapii je nutné najmenej 24hodin piť viacej nemineralizovaných tekutín/ najlepšia je voda/

-minimálne 24 hodín po terapii nie je vhodné piť alkohol a kávu

-pri vyšetrení a liečbe je nutné odstrániť z tela všetku kovové materiály=hodinky, prstene,náramky..

Pokiaľ máte záujem o ďalšie informácie a prípadné otázky, pozrite sa na

BICOM- podrobnosti/v češtine/

ČO SA DÁ VYŠETRIŤ BIOREZONANCIOU

Pri základnej diagnostike cez Bicom na ambulancii alebo pri konzultáciách vyšetrujeme

Tabuľka biorezonancia – alergény

Tabulka orgány+ záťaže

okrem toho máme sady na vyšetrenie záťaží a problémov s očkovaním,vyšetrenie ortopedických ťažkostí, degenerovaných buniek, parazitov, chemických látok, baktérií, vírusov a imunity

LIEČBA BIOREZONANČNÝM ČIPOM

Biorzonančný čip – je vlastne akýsi akumulátor namodulovaného fyzikálneho vlnenia. Je to kovový, alebo keramicko – kovový disk o priemere 2 cm.

Po vystavení príslušnému elektromagnetickému poľu v prístroji Bicom optima, sa podľa odporúčania terapeuta priloží/prilepí na odporučené miesto na tele alebo sa nosí vo vrecku odevu. U detí sa nalepí na košieľku alebo bielizeň. Je možné ho umiestniť podľa indikácie pod plachtu v posteli.

Toto médium sa dá použiť

– na predĺženie liečby biorezonanciou- namodulovaním tejto liečby počas terapie liečebnej, antinikotínovej, proti závislostiam

– na liečenie rôznych ťažkostí /aj bez osobnej prítomnosti pacienta/

alergie /jarné, letné,slnko, chlad.. – vakcína na individuálny bytový prach, zvieratá

liečba proti rôznym patogénom ako sú chlamýdiám, boréliam, Helicobacterovi pylori ,Streptococcus,Stafylococcus a pod

– zlepšenie alergie/intoleranice na pšenicu, mlieko a iné potraviny

– frekvenčná liečba Bachovými kvetovými esenciami napr strach z lekárov, zubárov, injekcií, z tmy, skúšok, nedostatočné sebavedomie, poruchy chovania, učenia, a pod

úprava imunity celkovo, proti vírusom, proti parazitom a iné

autovakcíny z patologických telových sekrétov /výtok z pošvy, ster z rany, a pod..

ochrana pred geopatogénnymi zónami/ vodné žily, zlomy zemskej kôry, vlnenia

– ochrana pred vonkajšími vplyvmi

–harmonizácia črevnej fĺóry

– podpora pečene

– artritídy a atrózy, pohybový aparát

-odstránenie negativit po očkovaní

kašeľ, astma bronchiale

nespavosť

štíhla línia

– ochrana proti ose, včele,komárom

-ochrana proti kliešťom

– myomy, gynekologické krvácanie

Náplň

Pôsobenie biorezonančného čipu vydrží cca 4 týždne pri kovovom type, cca 6 týždňov pri keramickom type. Ale pri extrémnych hladínách alerénov/patogénov napr jarných peľov, sa číp vyprázdni skôr a je potrebné ho vymeniť, či znovu nahrať. Pokiaľ sa čip nenosí 24 hodín dennne vydrží aj dlhšiu dobu.

Nahratý čip sa nesmie vystaviť, priložiť silnému elektromagnetickému poľu televízora, mobilu, mikrovlnnej rúre.

Príklady z praxe:

Pacientka LK, 13 ročná…bolesti hrdla, kašeľ,pri vyšetrení sýtočervené hrdlo..po vytestovaní záťaží cez BICOM, pozitivita alergií a vírusov. Do čipu nahratý program na liečbu akútnej angíny, liečbu alergie na jarné pele.Matka čip v šatke priložila na hrdlo. Do druhého dňa ustal kašeľ, bolesť hrdla, hrdlo vizulálne bolo iba trochu červené, vrátila sa chuť do jedla, antibiotiká a ni iné chemické lieky neboli protrebné

Pacientka 37 ročná…po liečbe antibiotikami pre bakteriálny infekt hrdla , ku koncu liečby návrat silných bolestí hrdla. V rodine chlamýdiová infekcia. Nahratý čip s liečbou na akutnu tonsilitídu, proti alergii na jarné pele a proti chlamýdiovej infekcii. Biorezonančný čip priložený na hrdlo šatkou. Ústup ťažkostí v priebehu niekoľkých hodín.

Pacient 64 ročný..slzenie očí, nádcha..Urobená krátka diagnostika záťaží na Bicome , nahratý biorezonančný čip proti alergii na jarné pele.Po nalepení 2 cm pod pupok do 15 minút ústup ťažkostí.

.Pacientka 51 ročná…silné gynekologické krvácanie…po nahratí čipu na myomy a proti krvácaniu mimo cyklu, postupná zástava krvácania. Momentálne chodí na pravidelnú lečbu na Bicom optima.

Pacientka 2 ročná…neustály kašeľ a opakované prechladnutia. Po diagnostike záťaží vytestované parazity. Nahratý biorezonančný čip s frekvenciami proti konkrétnym parazitom.Kašeľ po nalepení čipu na bielizeň dieťaťa postupne utíchol a dieťa prestalo byť často choré.

Pacient 7 ročný…3 roky trvajúci záchvatovitý kašeľ opakujúci sa každé 4 dni. Liečba alergií a inhalačná liečba bez efektu. Z vytestovaných záťaží prítomné ťažké kovy a alergia na individuálny domáci prach. Nahratý biorezonančný čip s individuálnou vakcinou na bytový prach.Po nalepení čipu na bielizeň, ústup kašľa.Rodičia chodia obnovovať čip každý mesiac, chlapec neužíva žiadne iné lieky. Pri pretestovaní ostáva alergia na srsť psíka, ktorého našiel na ulici a veľmi si ho obľúbil.Pri nosení čipu, nemá žiadne prejavy alergie.

Pacient 32ročný….dlhodobé problémy s vlasami- vypadávanie, šupiny. Dermatologická liečba bez efektu. Po nahratí liečby na vypadávanie vlasov a psoriazu na biorezonančný čip, do niekoľkých dní prestali padať vlasy a začala sa čistiť pokožka.

Čip si môžete objednať osobne, telefonicky alebo e- mailom. Nahratý čip si môžete vyzdvihnúť osobne, alebo zasielame poštou/účtujeme 2€ poštovné+balné/