Pole a oblaky

... harmonizácia Vášho tela ?

... zlepšenie zdravotného stavu ?

diagnostika orgánov podľa základov tradičnej čínskej medicíny

... eliminácia alergií ?

nie potláčanie, ale odstránenie príznakov

... skončiť s fajčením ?

a závislosťou na nikotíne

... niektoré oblasti

z ponuky

Odstránenie vírov a baktérií

Kožné vyrážky

Neurodermatitída

Reumatické bolesti

Hormonálne poruchy

Detoxikácia

Astma

Zranenia pri športe

Imunitné poruchy

Problémy so zubami

Migrény a bolesti

Choroby vnútorných orgánov

Vstupná terapia

– nie je potrebné prísť nalačno

– pri diagnostike a terapiách je nutné odstrániť z tela kovové materiály (hodinky, prstene, náramky, retiazky …)

– minimálne do 24 hodín po terapii neodporúčame piť alkohol a kávu

– po terapii je nutné najmenej 24 hodin piť viac tekutín bez minerálov (najlepšia je voda)

Pri základnej diagnostike vyšetrujeme:

– na úvod psychické ukľudnenie a vyrovnanie pomocou bachových kvetových esencií … diagnostika+terapia

– základné orgány + záťaže v orgánoch/organizme spôsobujúce problémy (baktérie, vírusy, parazity, plesne, ťažké kovy, chemické zaťaženie, medzibunkové tkanivo … ) … diagnostika
* je umožnené stanovovať aj počiatočné štádia vývoja patologických procesov, keď sa ochorenie iba začína, ale jeho klinické príznaky sa ešte neprejavujú

– odstránenie záťaží spôsobených elektrosmogom, rádioaktívnym žiarením a geopategénnymi zónami … diagnostika+terapia

– odrušenie nepriechodnosti prúdenia energie v oblasti jaziev (vonkajších aj vnútorných) … diagnostika+terapia

– detoxikácia pečene, ľadvín a aktivácia lymfy … terapia

– konkrétny zdravotný/psychický problém, s ktorým prídete

– podľa potreby sa vytestujú konkrétne patogény (špeciálne sady baktérií, vírusov, plesní, parazitov a chemické záťaže) … diagnostika

– možný je aj test potravinových (zelenina, ovocie, ryby, mlieko, obilniny, oriešky…), peľových a zvieracích alergénov … diagnostika
* V prípade záujmu o konkrétny alergén donieste so sebou vzorku a tú je možné vytestovať či tento konkrétny je pre Vás skutočne alergénom. Napríklad prach z Vášho domu či bytu pripravíte tak, že lepiacu pásku (lepiacou stranou nahor) necháte 2-3 dni na parapetnej doske a prinesiete so sebou. Chlpy (srsť) z Vášho miláčika je tiež možné vytestovať.

Viac informácií o fungovaní biorezonancie nájdete aj TU.

Pri ďaľších návštevách sa zameriavame na odstránenie konkrétnych vytestovaných problémov prostredníctvom testovacích sád tj. prípadná alergia (peľová,prach,roztoče,zvieratá, chemické látky,čistiace prostriedky, kov, atď), potravinová intolerancia alebo problém funkčnosti ktorejkoľvek časti organizmu.

Ak máte špecifický problém, ktorý ste na našich stránkach nenašli, neváhajte nás prosím kontaktovať. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a biorezonancia dokáže pomôcť aj tam, kde by ste to nečakali.